Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Реєстрація Факторингової Компанії у Києві

від 150 000 грн 1 міс.

Реєстрація Факторингової компанії у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

Факторинг являє собою посередницьку діяльність, яка полягає в наданні грошових коштів компаніям при різних операціях і надалі повернення цих грошей з відсотками. Факторингова діяльність не вимагає спеціального ліцензування, але вам необхідно при створенні статуту підприємства вписати її в перелік виняткових видів діяльності. Врахуйте, що крім неї ви можете надавати і інші послуги, такі як видача кредитів і позик з власних коштів, лізинг, надання гарантій та поручительств при різних угодах.
Як ви бачите, спектр діяльності вашої компанії може бути досить широким, і вона може приносити значний прибуток. Але, з огляду на специфіку послуг, які будуть надаватися, вам варто бути готовим до того, що як створення факторингової компанії, так і її подальша робота будуть перебувати під постійним пильним контролем держави.

У процесі реєстрації це особливу увагу буде проявлятися в тому, що, крім оформлення підприємства як юридичної особи, вам необхідно буде внести її до реєстру фінустанов Нацкомфінпослуг, що можливо виключно в тому випадку, якщо фірма відповідає вимогам законодавства, які стосуються статутного капіталу, приміщення , технічного обладнання, кваліфікації співробітників, наявності необхідного програмного забезпечення, внутрішніх правил компанії, аудиту та багатьох інших нюансів. Відповідність поставленим вимогам повинно бути документально підтверджено.

Перед тим як відкрити факторингову компанію, вам потрібно усвідомити всю важливість дотримання законодавства в цій сфері діяльності. Це стосується і складання пакету документів, адже будь-яка помилка, допущена під час цього процесу, може коштувати вам додаткових тимчасових витрат, тому вам необхідно або досконально вивчити нормативно-правові акти, що стосуються реєстрації фінансових компаній, або доручити виконання цього завдання професіоналам.

Юридична компанія «Олсон» готова допомогти вам в цьому. Наші юристи не один рік працюють в сфері корпоративного права, тому вони повністю застраховані від здійснення помилок, які можуть допустити початківці. Вони з усією увагою розглянуть ваш випадок і розроблять найбільш ефективну стратегію поведінки, яка дозволить створити вашу факторингову компанію з найменшими тимчасовими витратами.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.