Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Реєстрація Лізингової Компанії в Києві

дог грн дог

Реєстрація Лізингової компанії у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

Ринок лізингу в Україні знаходиться в стані підйому, адже зміни в законодавстві (особливо в Податковому кодексі) створили особливо сприятливі умови для його розвитку.
Для того щоб відкрити лізингову компанію, вам необхідно зареєструвати її, але вчіть, що цей процес включає в себе кілька етапів. Першим з них є оформлення компанії в якості юридичної особи, адже фізичні особи не мають права надавати фінансові послуги. Ви маєте можливість вибрати ту організаційно-правову форму, яка вам найбільше підходить (в законодавстві не прописані обмеження з цього приводу).

Наступним кроком стане присвоєння підприємству звання фінансової компанії. Для цього вам необхідно подати документи в Нацкомфінпослуг з проханням про внесення фірми до реєстру фінансових установ. Врахуйте, що держава приділяє фінансовим компаніям особливу увагу, тому підприємство повинно відповідати абсолютно всім вимогам, прописаним в законодавстві. Такими є:

необхідність підбирати тих працівників, які успішно пройшли підвищення кваліфікації шляхом відвідування курсів для співробітників фінансових компаній (це стосується переважно директора, бухгалтера і людини, відповідального за фінансовий моніторинг);
необхідність наявності відповідного нежитлового приміщення, технічного обладнання, програмного забезпечення, засобів зв'язку;
володіння статутним капіталом, розмір якого перевищує 3 млн. гривень, а в разі, якщо ви плануєте відкриття філій - 7 млн. гривень);
відповідність внутрішніх правил фірми вимогам, прописаним в законодавстві.
Реєстрація та створення лізингової компанії не передбачають необхідності обов'язкового ліцензування, тому для можливості надання цієї послуги вам достатньо прописати її в статуті підприємства. Врахуйте, що навіть якщо основною сферою вашої діяльності буде лізинг, вам краще вказати в статуті та інші види фінансових послуг, які не вимагають ліцензії. Беручи до уваги постійні зміни, які відбуваються як в житті, так і в бізнесі, можна зробити висновок, що передбачливість ніколи не буде зайвою.

Перед тим як відкрити лізингову компанію, вам потрібно врахувати, що саме від правильності складання пакету документів залежить швидкість і успішність процесу реєстрації підприємства. Для того щоб застрахувати себе від можливих помилок, вам варто звернутися за допомогою до фахівців. Юридична компанія «Олсон» працює в сфері надання подібних послуг не перший рік, і завдяки цьому ви зможете бути впевнені в найвищій якості нашої роботи.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.