Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

від 7000 грн 1 міс.

Отримання ліцензії на транспортні перевезення у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення вантажів і пасажирів затверджені 02.12.2015 Постановою КМУ No 1001. Ліцензійні умови - комплекс обов'язкових вимог, що пред'являються до матеріально-технічній базі, транспортним засобам і персоналу перевізника.
Органом ліцензування за заявленими видами діяльності є Державна служба України з безпеки на транспорті. Рішення про видачу ліцензії приймається протягом 10 календарних днів з дати надходження заяви та всіх необхідних документів.
Термін дії ліцензії - «безстрокова».
Державне платіж за ліцензію стягується в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення про видачу ліцензії (Прим .: з 01.05.2016г. -1450 гривень).
Звертаємо Вашу увагу: мито сплачується тільки після того як Ви отримали повідомлення Управління надання адміністративних послуг на автомобільному транспорті Департаменту надання адміністративних послуг Укртрансбезопасності про задовільний рішенні комісії.
Отже, Ви вирішили зайнятися перевезеннями пасажирів або небезпечних вантажів, ознайомилися з нормативними актами, що регламентують процедуру. На перший погляд все просто і зрозуміло.
Однак, процедура ліцензування є досить складною, не завжди зрозумілою, з дрібними нюансами. Ви це зрозумієте, почавши заповнювати відомості. Заощаджуйте свій час і нерви - фахівці компанії «ОЛСОН» мають багаторічний досвід в отриманні ліцензії на транспортні перевезення і допоможуть Вам в найкоротші терміни оформити всі необхідні папери.
Ліцензуванню підлягають такі види перевезень:
Внутрішні перевезення пасажирів:
- таксі;
- автобуси;
- легкові автомобілі на замовлення.
Міжнародні перевезення пасажирів:
- таксі;
- автобуси;
- легкові автомобілі на замовлення.
Внутрішні і міжнародні перевезення небезпечних вантажів:
Фахівці компанії «Олсон» мають багаторічний досвід в ліцензуванні, допоможуть Вам оформити всі необхідні документи. Телефонуйте!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.