Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Реєстрація Ломбарду у Києві

від 50 000 грн від 1 міс.

Реєстрація лобмарду у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

Ломбарди є неймовірно прибутковою сферою навіть незважаючи на те, що вони можуть здійснювати виключне число видів діяльності (надання фінансових кредитів, оцінювання майна, виконання посередницьких функцій, реалізація заставного майна). Зрозуміло, рентабельність цього бізнесу неймовірно висока, але вам необхідно врахувати, що до того моменту, коли ви почнете отримувати прибуток, вам необхідно буде провести досить складний процес під назвою створення ломбарду (реєстрація ломбарду).

Як відкрити свій ломбард?
Для початку вам необхідно оформити своє підприємство як юридична особа. У законодавстві прописано, що найбільш придатною формою для цієї мети є повне товариство. Після цього потрібно попрацювати над тим, щоб ваша фірма почала відповідати кожному з вимог, які необхідні для присвоєння компанії статусу фінансової установи.

Як зареєструвати ломбард як фінансова установа?

Вам необхідно подати в Нацкомфінпослуг пакет документів, які будуть служити доказом відповідності вашого підприємства вимогам чинного законодавства. В їх число входять умови, що стосуються вибору приміщення, технічного та комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення, статутного капіталу, кваліфікації, ділової репутації та благонадійності співробітників, засобів зв'язку, внутрішніх правил, статуту та деяких інших моментів.

Скільки коштує відкрити ломбард в Україні?

Перед тим, як відкрити ломбард, вам необхідно врахувати, що вашого статутного капіталу (який повинен перевищувати суму 200 тисяч гривень) вам, найімовірніше, буде недостатньо. Справа в тому, що витрати на покупку або оренду нежитлового приміщення у вдалому місці, рекламу, обладнання та навчання майбутніх співробітників досить великі. Хоча сума, яку вам необхідно буде вкласти в початковий етап створення бізнесу, буде варіюватися виключно в залежності від вашого бачення майбутньої компанії.

Як створити ломбард, якщо ви не дуже добре розбираєтеся в юридичних аспектах цього процесу?

Якщо ні ви, ні ваші співробітники не є фахівцями в сфері корпоративного права, яке регулюють це питання, вам варто звернутися за допомогою до юридичної компанії «Олсон». Наші правники мають багаторічний досвід і займалися десятки подібних процесів, тому вони знають абсолютно всі тонкощі, на які варто звернути увагу. Тому з нашою допомогою ви зможете відкрити ломбард за максимально короткий термін!

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.