Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Будівельна ліцензія у Києві

від 17 000 грн від 7 р.д.

Отримання Будівельної ліцензії у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав

Ліцензія на будівельну діяльність представляє собою документ державного зразка, який дає право на виконання будівельними компаніями певних видів будівельних робіт.
Для замовника будівельних робіт ліцензія - впевненість в тому, що ліцензований підрядник має соотвествующий персонал необхідної кваліфікації і технічну базу для виконання заявлених видів робіт.
Ліцензуванню в будівельній діяльності підлягають будівельно-монтажні роботи на об'єктах архітектури, які відносяться до CC2 і CC3 класами наслідків.
Складність і трудомісткість робіт по ліцензуванню, необхідність відповідності встановленим кваліфікаційно-організаційним, технологічним вимогам робить процедуру оформлення головним болем для тих, хто не має досвіду в подібній діяльності.
ЮК «ОЛСОН» пропонує свої послуги в області підготовки та отримання будівельної ліцензії в Харкові. Досвід і високий професіоналізм фахівців компанії допоможуть Вам у вирішенні завдань по ліцензування діяльності.

Формування цінової політики на отримання будівельної ліцензії в 2018 році безпосередньо залежить від переліку заявлених робіт і терміновості надання послуги.


На сьогодні мінімальна ціна послуги складає - від 17 800,00 грн. (Не включаючи державне мито).

Держмито за видачу ліцензії затверджена в розмірі 1 м.д.г. (Мінімум доходів громадян, для працюючого населення) на момент проходження ліцензійної комісії.

У 2018 році сума держмита становить - 1762,00 грн.

Сума держмита за внесення будь-яких змін до бланку ліцензії, наприклад, зміни найменування підприємства або прізвища та ініціалів фізичної особи - підприємця, дорівнює - п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Подача повідомлень про зміну юридичної адреси (місцезнаходження) підприємства або ФОП проходить на без оплатне підставі. У такому разі зміни вносяться тільки в електронний реєстр, а ліцензіату видається на руки відмітка про прийняття повідомлення.

Оплата держмита за видачу ліцензії здійснюється на рахунки місцевих бюджетів за місцем реєстрації ліцензіата. Реквізити для проведення оплати наведені на сайті ГАСІУ в розділі "Ліцензування".

Провести оплату можна, з розрахункового рахунку підприємства чи у відділенні будь-якого банку.

Зверніть увагу!

У ліцензійний відділ інспекції Ви віддаєте оригінал квитанції про оплату з печаткою банку. У наданому документі про оплату (квитанції або платіжному дорученні) обов'язково має бути вказано призначення платежу: 22011800 - плата за отримання ліцензії на будівельну діяльність і символ звітності - 25.

Рекомендації бажаючим отримати бланк ліцензії швидко і з першого разу:

1) Підготуйте квитанцію (платіжне доручення) про оплату адміністративний збір за бланк ліцензії. Перевірте правильність вказівки всіх реквізитів. Завірте документ у відділенні банку мокрою печаткою і підписом касира про проведення платежу.

2) Заповніть довіреність (форми М2) на отримання матеріальних цінностей (в нашому випадку ліцензії). Довіреність потрібна обов'язково, навіть якщо бланк ліцензії буде отримувати сам ФО-П або керівник підприємства). Перевірте наявність всіх підписів і печаток.

3) Для ідентифікації особи візьміть з собою паспорт або будь-який інший документ (наприклад водійське посвідчення).

Якщо Ви будете дотримуватися цих трьох простих правил, та отримання бланка ліцензії в ГАСІУ не стане для вас важким завданням.

І звичайно ж Ви можете надати вищезазначені документи нашому фахівцеві по роботі з документацією, і він забере бланк ліцензії замість Вас.

У 2018 році середня ринкова вартість оформлення будівельної ліцензії - становить приблизно 20-25 тис. Грн. Дана цифра безпосередньо залежить від заявленого переліку робіт, наявності у підприємства необхідної техніки, приміщень, внутрішніх документів і кадрового складу, а також класу наслідків виконуваних робіт (СС2 або СС3).

Ліцензії видаються без територіального обмеження по Україні і діють - безстроково.

Як виняток, термін дії ліцензії може бути обмежений в результаті призупинення або анулювання самої ліцензії за результатами перевірки. За - цьому настійно рекомендуємо максимально відповідально ставитися до збору та підготовки документів на отримання ліцензії.

Вартість кваліфікаційних сертифікатів дивіться в розділі Сертифікація.

Вартість отримання ліцензії можна дізнатися по телефону або через інтернет, відправивши нам на електронну пошту Ваш перелік робіт. Перевага роботи з нами - гнучкий графік оплати послуг і надання гарантійних зобов'язань. Результатом нашої співпраці є своєчасне отримання ліцензії державного зразка діє по всій території України, а також доповнення до ліцензії з переліком робіт.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.