Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Юридична адреса у Києві

4000 грн 1 р.д.

Юридична адреса у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

При реєстрації підприємства в Києві виникає безліч питань про адресу, зазначеному в ЄДР, а також реальному розташуванні підприємства і веденні господарської діяльності юридичною особою.

З юридичної адреси підприємства здійснюється управління та облік господарської діяльності.

Імперативним ж складовим при реєстрації і заповнення карток для держ. реєстратора є адреса юридичної особи.

Це може бути не тільки нежитлове приміщення, але і житлове, яке просто оформляють під офіс.

Після подачі всіх необхідних документів реєстратор вносить дані про місце розташування юридичної особи, а податковий орган моніторить, адмініструє податки і збори, виходячи з адреси, який вказаний в ЄДР.

Коли у юр. особи зростає і розширюється бізнес, то йому хочеться купити офіс побільше або ж переїхати в більш перспективний район міста Києва.

Звичайно ж це не заборонено.

У разі зміни адреси, він повинен бути змінений в установчих документах і в реєстрі, згідно з чинним законодавством.

До того ж виникає потреба зміни адреси при продажу всіх корпоративних прав іншій особі.

Якщо у Вас немає грошей на покупку або ж оренду повноцінного приміщення, то Ви можете його орендувати разом з іншими юридичними особами або ФОП.

Немає чітких інструкцій по метражу Вашого офісу, так що реєстратор не може Вам відмовити при реєстрації підприємства з цієї причини.

Цивільний кодекс чітко дає нам зрозуміти, що знаходженням підприємства є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю.

Також там відбувається облік діяльності юридичної особи.

Згідно з цим визначенням податкова перевірка не може накласти штраф за відсутність керівництва за адресою, яка вказана в ЄДР та підприємство не буде нести ніяких негативних наслідків.

Є сенс міняти юридичну адресу під час експрес-ліквідації, Ліквідації підприємства в Києві, зміні засновників або ж покупки, оренди нового приміщення.

Якщо Ви зацікавлені в експрес-ліквідації підприємства в Києві, то Ви можете звернутися за цією допомогою до наших професіоналів.Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.