Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Зміна керівника, директора у Києві

1500 грн 3 р.д.

Зміна директора ТОВ у Києві та по всій Україні з Компанією Олсон!

Зміна директора в Києві ТОВ вважається досить поширеною і популярною послугою на сьогоднішній день і звичайним явищем для бізнес-сфери. Наприклад, часто в ТОВ зміна керівника відбувається відразу ж після зміни складу засновників компанії. Щоб процедура пройшла успішно, необхідно знати, як її правильно проводити.

Завдяки деяких змін, які відбулися в законодавстві, зміна керівника юридичної особи стала трохи легше. справа в тому, що міністерство юстиції перейшло на електронну систему обліку та реєстрації. Якщо ви неправильно або не вчасно подамо документацію у державну реєстрацію, то це може призвести до проблем з функціонування вашої компанії.

ЧОМУ МИ?

Ми допоможемо до мінімуму скоротити терміни зміни директора фірми, так як маємо величезний професійний досвід в цій сфері.
Ви не будете витрачати свій робочий або особистий час на похід в державні служби та збір необхідної документації з нашими співробітниками. Все це ми зробимо за вас.
У нас ви знайдете дійсно прийнятні ціни на послуги в юридичній сфері, які допоможуть вам заощадити.
Рекомендації наших постійних клієнтів завжди позитивні і є найкращим доказом нашої компетентності.
Ми ретельно вивчили обидві сторони питання (і теоретичну, і практичну), тому з нами ви можете не переживати, що зміна директора підприємства пройде не так, як вам би хотілося.

ОПИС ПОСЛУГИ - ЗМІНА ДИРЕКТОРА ТОВ Київ

Зміна директора проходить в органі реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців. Без цього етапу процедура буде вважатися незаконною. Даний процес є досить складним, оскільки вимагає від людини прекрасного розуміння Законодавства України.

Директор фірми вважається одним з найбільш важливих осіб, так як саме він несе кримінальну та адміністративну відповідальність за її діяльність, звітує за її доходи і витрати. Існує кілька видів керівників підприємств, які відрізняються в залежності від структури її виконавчого органу: директор, голова правління, генеральний директор.

Виконавчий орган вибирають на перших зборах засновників. При їх бажанні з директором підписується договір про працевлаштування, де будуть описані всі права і обов'язки керівника. Якщо засновники залишаються незадоволені роботою директора, то вони можуть його змінити.

Якщо керівник вирішив звільнитися, тоді рішення по його зміні повинно бути оформлено в протоколі загальних зборів. Тут обов'язково вказується дата звільнення і призначення нового виконавчого органу.

ЗМІНА ДИРЕКТОРА: ДОКЛАДНО ПРО ПОСЛУГУ

Ця процедура є досить поширеною. Нею піддається керівництво підприємств. Причинами для зміни директора можуть бути: самостійне бажання піти з посади в іншу компанію, відмова від посади у зв'язку з особистими мотивами, невдоволення засновників роботою керівника.

При цьому варто розуміти, що зміна керівника ТОВ у Києві є не простою формальністю зі зміни діяльності підприємства. Це серйозний крок на шляху до зміни справ всієї фірми і її життєдіяльності всередині. Якщо хоча б трохи почекати з подачею документів, то це може негативно позначитися на ваших відносинах з партнерами і клієнтами.

Саме цей факт і пояснює, чому варто звертатися за допомогою до професіоналів для проведення подібних змін. Зверніть увагу, що часто зміна директора в ПП, ПАТ, Прат призводить до змін відносин і всього курсу діяльності компанії, тому до неї необхідно підходити з усією серйозністю.

ПОРЯДОК ЗМІНИ ДИРЕКТОРА В ТОВ Київі ЯКЩО РОБИТИ САМОСТІЙНО

Операція по зміні керівника в ТОВ, ЗАТ і інших підприємствах завжди проходить за певними етапами, які не можна пропустити або зробити не за правилами.

Спочатку необхідно підготувати рішення від засновників компанії, які бажають змінити директора. Воно повинно бути офіційним. Крім того, підготуйте відразу реєстраційну карту №4 та накази на призначення / звільнення. Не забудьте, що протокол повинні підписати всі засновники. Там же необхідно проставити дати звільнення старого і призначення нового керівника.
Зміна директора підприємства проводиться після подачі всіх документів державному реєстратору. Це необхідно для того, щоб новий виконавчий орган був належним чином оформлений.
Отримайте виписку з ЄДР, в якій буде знаходитися інформація про директора. Також з Управління статистики потрібно отримати нову довідку.
У банківській установі, де у вас відкритий рахунок, необхідно замінити картки зі зразком підпису нового керівника. Ця процедура потребує завіренні нотаріусом.

ЯК ЗМІНИТИ ДИРЕКТОРА В ТОВ: ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ

Для того щоб ви змогли змінити керівника своєї компанії, потрібно наявність не тільки спеціального протоколу з рішенням це зробити, але і проведення відповідної державної реєстрації нового директора.

Ця процедура є досить швидкої. при ефективну і правильному її проведення, вона займає не більше трьох робочих днів. безумовно, можна провести і в коротшітерміни. 

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.