Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Зміна назви (найменування) у Києві

1500 грн 3 р.д.

Зміна назви (найменування) у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ЩО В ЦИВІЛЬНОМУ КОДЕКС УКРАЇНИ чітко описати, ЩО ЮРИДИЧНА ОСОБА НЕ МАЄ ПРАВА ВЗЯТИ ДЛЯ СЕБЕ НАЗВА ІНШОГО ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ. САМЕ ТОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ ОБРАНОГО НАЙМЕНУВАННЯ СЛІД ПЕРЕВІРЯТИ.
ЩОБ ЗМІНА НАЙМЕНУВАННЯ ПРОЙШЛО ШВИДКО І УСПІШНО, НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ К ПРОФЕСІОНАЛАМ. НЕ СПЕЦІАЛІСТ У ЮРИДИЧНОЇ ОБЛАСТІ вирішити безліч ПРОБЛЕМ НА БУДЬ-ЯКОМУ ЕТАПІ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ.

Зміна назви підприємства відбувається з різних причин: якщо фірма купується іншою юридичною особою або ж в компанії проводиться перепрофілювання діяльності. Так чи інакше, а необхідно знати, як правильно провести цю процедуру.

ЧОМУ МИ?
У нас є безкоштовна консультація, яку проводить професійний юрист.
Ми завжди персонально підходимо до ваших проблем, щоб кожен окремий клієнт отримав тільки найкраще обслуговування.
Ми маємо досить великий досвід роботи з юридичними послугами, тому ви можете довіряти нашим співробітникам.
Співробітники юридичної компанії «Олсон» намагаються швидко і ефективно виконати свою роботу, так як розуміють, що клієнт довго чекати не буде.
У нас ви зможете замовити послугу «зміна назви фірми» за демократичною вартістю.
ЗМІНА НАЗВИ ПІДПРИЄМСТВА - ОПИС ПОСЛУГИ
Зміна найменування ТОВ або іншого підприємства означає повну зміну її друку, всіх важливих документів (зокрема, установчих), дозволів і ліцензій, а також свідоцтва платника єдиного податку або ПДВ. Наші юристи нададуть вам повноцінний комплект зі зміни назви, в який входить збір необхідної документації, яка вам буде потрібно.

Зверніть увагу, що найменування підприємства обов'язково має відповідати вашій діяльності, щоб клієнт міг, після його прочитання, зрозуміти, чим саме займається ваша фірма. Якщо у вас некомерційне об'єднання, то його назва повинна нести в собі головну вашу мету. Добре продумайте це перед процедурою.

Щоб змінити назву свого підприємства, перш за все проведіть загальні збори його засновників. На ньому приймається відповідне рішення, яке заноситься до протоколу.

Дана процедура багато в чому схожа на першу реєстрацію найменування компанії в Україні. Щоб зміна назви підприємства була проведена без проблем і була законною, необхідно замінити Виписку і все Установчі документи, створити нову печатку.
ЗМІНИТИ НАЗВА ТОВ в Києві: ДОКЛАДНО ПРО ПОСЛУГУ
Часто буває, що змінити найменування компанії просто необхідно під час господарської її діяльності. Ця процедура включає не тільки зміну назви фірми, а й зміну установчої документації, печатки, дозволів, відомостей і ліцензій, які підписувалися компанією зі старим іменем.

Процес реєстрації нової назви компанії завжди відбувається відповідно до вимог і правил, тому він ділиться на кілька важливих етапів:

Спочатку засновники проводять загальні збори, в ході якого і приймається рішення змінити ім'я фірми. Ведеться протокол, в якому це рішення записується. Також стверджується нова редакція статутних документів.
Далі збирається пакет документів, які подаються на державну реєстрацію. Працівником цієї установи вносяться зміни в виписку, оновлюються відомості і відомості до ЄДРПОУ.
Далі потрібно тільки виготовити печатку з новою назвою.

ЯК ЗМІНИТИ НАЗВА ФІРМИ САМОСТІЙНО?
Підготувати протокол, де описано рішення про зміну назви. Він створюється під час загальних зборів засновників.
Розробити і завірити в нотаріуса новий статут юрособи з внесенням змін.
Оплатити всі державні збори і мита, які потрібні для проведення процесу.
Зареєструвати зміни в районній адміністрації.
Опублікувати інформацію про зміни в місцевих ЗМІ, оповістити про них своїх партнерів.
Повідомити працівників Податкової служби, щоб переоформити свідоцтво платника податків.
Зареєструвати зміни в Управлінні статистики. Отримати довідку ЄДРПОУ.
Знищити свою стару печатку, і створити нову.
ЗМІНА НАЗВИ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ ПОСЛУГИ
Зміна назви юридичної особи є добре відпрацьованої процедурою, яка має свої правила і вимоги. У той же час, вона не відрізняється специфічними особливостями, тому її можна зробити і самостійно.

Дана процедура може спокійно пройти без необхідності проходження особливої перевірки працівниками податкової служби. Її регулюють положення, які можна знайти в Господарському та Цивільному Кодексах України.

Проводячи зміна самостійно, ви можете помилитися в заповненні важливої документації, анкетах або заявах.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.