Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Реєстрація ТМ (Торгової Марки, Знака) у Києві

2000 грн 12 міс.

Реєстрація торгової марки у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Ні для кого вже не секрет, що інститут інтелектуальної власності в нашій країні розвивається дуже активно. А це означає, що форпостом для якісного та успішного ведення бізнесу повинна стати грамотна організація його захисту.
Якщо ви вже пророкуєте власним бренду славу і готові поручитися, що він у споживача буде асоціюватися з якістю - не зволікайте: реєструйте! Що? Торгову марку, звичайно! Реєстрація торгової марки (далі ТМ) дозволить вам закріпити використання бренду (імені) і, звичайно ж, зверне на себе увагу потенційних клієнтів.

Якщо ви вже прийняли рішення виходити на ринок із власною ТМ, наша команда готова допомогти вам визначитися з формою і змістом бренду, розрахувати вартість реєстрації.

Але вже зараз потрібно врахувати, що сума, з якої ви підете в Укрпатент (а саме для них реєстрація торгової марки - справа повсякденне), буде варіюватися в залежності від:

1) форми позначення ТМ;

2) кольору;

3) виду діяльності;

4) термінів, протягом яких ТМ буде вважатися вашої.

Форму можна вибрати образотворчу (у вигляді графіки, картинки або малюнка), словесну (включатиме в себе простий текст, назву, слоган), комбіновану (має на увазі наявність тексту і малюнка) і об'ємну (дозволяє закріпити 3D зображення будь-якої форми упаковки)

Що стосується кольору, то ТМ може як барвистою, так і монохромного. І ми радимо використовувати саме чорно-біле зображення. По-перше, це обійдеться дешевше, а по-друге залишить можливість експериментувати з палітрою, на відміну від кольорового зображення. Адже реєстрація торгової марки в кольорі забороняє використання відмінних від оригінальних кольорів спектра.

Врахуйте також, що вид діяльності, в рамках якого ви плануєте розвиватися, і кількість класів (середовищ, де ви плануєте використовувати бренд) впливають на вартість оформлення ТМ. Так, кожен клас обійдеться заявникові в певну суму.

Реєструвати марку можна на певний термін. Законодавець пропонує вам стати господарем бренду на період часу від 4,5 до 5, від 10,5 до 11 і від 14 місяців відповідно.

Реєстрація ТМ пройде швидко і успішно, якщо ви будете дотримуватися наступного алгоритму дій. Отже, вам потрібно:

Подати заяву встановленого зразка. З собою необхідно мати оригінал і копію заявки з додатками і папку (на всякий випадок). Не забороняється направити пакет документів і рекомендованим листом.

Отримати на руки розписку посадової особи, яка прийняла документи і копію зі штампом про прийняття.

Протягом місяця після подачі заявки отримати на адресу, вказану в ній, лист від Укрпатенту з проханням оплатити реєстрацію ТМ. Реквізити повинні додаватися. До отримання повідомлення виробляти ніяких оплат не потрібно. За винятком випадку зміни адреси для листування. Подібні зміни приведуть до додаткових витрат.

Надіслати в Укрпатент квитанцію про оплату, вказавши номер заявки.

Сплатити держмито за публікацію відомостей про ТМ і збір за кожен клас (всі платежі здійснюються лише після повідомлення про реєстрацію ТМ).

За ходом розгляду заявки можна стежити онлайн з офіційного сайту Укрпатенту. Але заздалегідь радимо набратися терпіння, адже розгляд може зайняти рік, а то й півтора.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.