Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Реєстрація Кредитної Спілки

дог грн дог

Реєстрація кредитної спілки у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

Реєстрація кредитної спілки (Україна) дозволить вам отримати як додаткові можливості в сфері кредитування, так і додаткові інвестиції в ваш бізнес. Перед тим, як відкрити кредитну спілку, вам необхідно дізнатися деякі тонкощі, які значно ускладнять ваше завдання. Ними є:
Можливість надавати послуги виключно членам (вкладникам) союзу;
Необхідність реєструвати компанію не тільки в якості юридичної особи, а й в статусі фінансової установи шляхом подачі пакета необхідних документів в Нацкомфінпослуг (число документів досить велике, і кожен з них є доказом відповідності компанії вимогам, прописаним в законодавстві);
Можливість відкрити кредитну спілку тільки в тому випадку, якщо його засновниками стануть не менше 50 осіб, які є учасниками однієї і тієї ж організації, об'єднані спільною територією проживання, навчальним закладом, місцем роботи і т.п .;
Часто бажаючим відкрити подібний союз доводиться створювати і організацію, учасниками якої стануть засновники, адже, аргументуючи створення кредитної спілки спільною територією проживання, ви обмежуєте свої можливості діяти за її межами;
Реєстрація кредитної спілки (Київ) часто передбачає необхідність отримання ліцензії, без якої неможливо надавати послуги по залученню коштів вкладників на депозитні рахунки і видачі кредитів за рахунок залучених коштів (кредити з власного статутного капіталу можливі і без ліцензії).
Перед тим як створити кредитну спілку, ви повинні розуміти, що він, як і всі фінансові установи, буде знаходитися під постійним пильним контролем держави. Тому вам необхідно з особливою увагою ставитися до вимог стосовно податків, аудиту та документації. Навіть на перших етапах створення компанії, коли ви тільки складаєте пакет документів, вам необхідно поставитися до цього процесу максимально серйозно. Справа в тому, що навіть найменша помилка може призвести до відмови на ваше прохання про внесення союзу в реєстр або у видачі ліцензії. Тому, якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете самостійно правильно скласти документацію, вам варто звернутися за допомогою до юридичної компанії «Олсон». Наші юристи спеціалізуються на питаннях корпоративного права, тому вони мають можливість максимально швидко і якісно зареєструвати вашу кредитну спілку.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.