Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Зміна засновників (учасників) у Києві

1500 грн 3 р.д.

Зміна учасника (засновника) у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

УЧАСНИК ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ МОЖЕ КЕРУВАТИМУСЯ ЧАСТКОЮ, ЯКА НАЛЕЖИТЬ ЙОМУ В СТАТУТНОМУ КАПІТАЛІ, ТАК, як йому заманеться. ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕДАТИ, заповідати АБО ПРОДАТИ ЇЇ ПРИ ВИХОДІ ЗІ СКЛАДУ АБО ТІЛЬКИ ЧАСТИНУ ЇЇ.
В ПРОЦЕСІ ЗМІНИ ЗАСНОВНИКІВ НЕОБХІДНО ПАМ'ЯТАТИ, ЩО В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПРАВО НА ПРИДБАННЯ ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ МАЮТЬ ІНШІ УЧАСНИКИ КОМПАНІЇ.

Сьогодні зміна засновника є однією з важливих дій в бізнес-сфері. Як правило, подібні зміни в життєдіяльності компанії пояснюються бажанням засновника самостійно покинути склад, і продати частку, яка йому належить в капіталі. Але бувають випадки, коли засновника змушено виводять зі списку.

Цей процес відрізняється високою складністю з юридичної точки зору, тому вам необхідно довіритися професіоналам в цій області.

ЧОМУ МИ?
У нас ви зможете отримати консультацію, яка допоможе безкоштовно зрозуміти, як саме відбувається процес виведення або введення до складу засновників, що це дасть, і що необхідно для його здійснення.
Юридична компанія «Олсон» пропонує демократичну вартість всіх своїх послуг, завдяки чому ви зможете значно заощадити.
Завдяки своєму багаторічному досвіду роботи, співробітники нашої компанії вивчили всі сторони питання, щоб ви змогли бути впевненими в отриманні позитивного результату.
Ми працюємо досить (вид) швидко, але це жодним чином негативно не відображається на кінцевому результаті.
ОПИС ПОСЛУГИ - ЗМІНА ЗАСНОВНИКА
Зміна засновника компанії є цілим великим комплексом завдань, який вимагає особливого підходу до себе. При цьому не важливо, чи бажає засновник вийти за власним бажанням чи ні, необхідно пройти спеціальну процедуру щодо державної реєстрації.

Щоб вивести засновника зі списку примусово, проводиться спеціальне голосування. Якщо більшість учасників погодилися з рішенням, тоді відбувається процес по зміні складу. Крім того, всі ті зміни, які вступлять в силу, повинні бути описані в установчій документації.

Якщо учасник виявив бажання самостійно покинути список засновників підприємства, він повинен про це виявити в письмовому вигляді. Крім того, офіційна заява необхідно нотаріально завірити.

При прийнятті рішення продати тільки частину частки, проводяться збори, в якому беруть участь засновники (потрібно, щоб було хоча б 60% від загальної кількості), на якому проводиться голосування і ведеться протокол. Вихід зі складу засновників ТОВ в Україні можливий тільки після подачі пакета документів державному реєстратору.
ЗМІНА ЗАСНОВНИКА ТОВ В УКРАЇНІ: ДОКЛАДНО ПРО ПОСЛУГУ
У юридичної особи головним управлінським органом виступає загальні збори його засновників. Саме вони мають право приймати будь-які рішення, які пов'язані з життєдіяльністю компанії. Вихід або введення до складу засновників учасників є одним з таких рішень.

Щоб загальними зборами засновників було прийнято рішення щодо виведення зі свого складу кого-небудь із засновників, необхідно, щоб в ньому брали участь учасники, які володіють не менше 60% від загальної суми часткою.

Іноді під час ведення бізнесу необхідно змінити склад засновників компанії. Як правило, зміна складу засновників проводиться за бажанням самого учасника, але бувають випадки, коли кого-небудь примусово виводять через голосування. Крім того, існує ще один варіант виходу: продаж всієї або часткової частки зі статутного капіталу. При цьому використовується договір купівлі-продажу з нотаріальним посвідченням.

ЯК ВИЙТИ З ЗАСНОВНИКІВ ТОВ САМОСТІЙНО?
Будь-який учасник Товариства з обмеженою відповідальністю або іншої форми організаційно-правової діяльності, може заповідати, передати або продати свою частину частки в статутному капіталі компанії. Порядок зміни засновника ТОВ є строго регламентованим і складається з таких важливих етапів:

Спочатку необхідно сповістити інших учасників підприємства, що ви бажаєте вийти з їх складу. Оповіщення проводиться в письмовому вигляді, при цьому документ повинен бути обов'язково завірений нотаріально.
Після цього збирається пакет потрібних документів, які вам знадобляться для проведення процедури. Зверніть увагу, що деякі з них можуть вимагати підпису нотаріуса, щоб зміна засновників пройшло успішно.
Сплатіть державне мито і можете подавати документацію реєстратору.
Якщо ви не знаєте, як вийти зі складу засновників, компанія «Олсон» допоможе вам в цьому.

ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ ЗМІНИ СКЛАДУ ЗАСНОВНИКІВ ТОВ
Щоб зміна складу засновників ТОВ або іншої форми підприємницької діяльності пройшло успішно, необхідна наявність рішення самого засновника або інших учасників. У державний орган обов'язково подається квитанція, яка підтверджує вашу оплату мита.

ДАЛЕКО НЕ ВСІМ ВДАЄТЬСЯ ПІДГОТУВАТИ ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗМІНИ ЗАСНОВНИКІВ ЮРИДИЧНО ПРАВИЛЬНО. ТОМУ, ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ЯК ВВЕСТИ ЗАСНОВНИКА У ТОВ АБО ВИВЕСТИ ЙОГО ЗВІДТИ, НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ПРОФЕСІЙНОЮ ДОПОМОГОЮ

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.