Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Зміна КВЕД у Києві

800 грн 3 р.д.

Зміна КВЕД у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

КВЕД є головними відомостями про тих видах підприємницької ​​діяльності, якими займається на офіційному рівні підприємець. при цьому, немає особливої різниці, відбувається чи зміна видів діяльності тов або пп, процедура є однаковим для всіх випадків. Зміна виду діяльності тов або іншого суб'єкта підприємницької ​​діяльності може пройти швидше, якщо ви звернетеся по допомогу до спеціалістів, а не будете все робити самостійно.

Зміна КВЕД  Київ, є особливою процедурою, яка означає, що діяльність компанії юридично змінилася після її переходу в іншу сферу. Як правило, цей процес досить простий, але зміна КВЕД може пройти не зовсім легко, якщо ви зробите якусь помилку. Саме тому ми пропонуємо вам свою професійну допомогу в цій справі.

ЧОМУ МИ?

Наш багаторічний досвід роботи допоможе керівництву вашої компанії не тільки не витратити зайве час на проведення процедури, але і зробить її набагато швидше, ніж зазвичай.
Ми допоможемо уникнути всіх найпоширеніших труднощів, з якими стикаються підприємства, які вирішили змінити КВЕД.
Наші співробітники проведуть абсолютно безкоштовну консультацію, щоб пояснити вам, як саме відбувається процес, і що для нього необхідно зробити.
Ми маємо безліч позитивних рекомендацій від клієнтів, які вже скористалися нашими послугами.

ЗМІНА КВЕД: ОПИС ПОСЛУГИ

Як і інші подібні бюрократичні процедури, ця послуга часто забирає у керівництва компаній занадто багато часу і сил. КВЕД або Коди Видів Економічної діяльності - є складовою частиною кодування і класифікації важливих відомостей про підприємство (в техніко-економічній та соціальній сфері).

Цей класифікатор активно використовуються не тільки державними органами, а й органами управління в державній сфері, щоб на законному рівні фіксувати підприємницьку діяльність фізичних і юридичних осіб. Зміна видів діяльності є досить складним процесом, який краще провести з допомогою професіоналів.

Якщо ви, будучи приватним підприємцем або керівником невеликої фірми, вирішили зайнятися яким-небудь іншою справою або ж працювати в зовсім іншій сфері, тоді вам обов'язково потрібно провести перереєстрацію КВЕД.

При цьому варто пам'ятати, що зміни видів покладені на суб'єктів будь-якої господарської діяльності, будь вона прибутковою або неприбутковою. Для того щоб перевірити коди своєї компанії необхідно взяти довідку з органів статистики.
Для того щоб змінити види діяльності за унікальним класифікатором, вам потрібно буде спочатку визначитися, чим саме ви збираєтеся займатися тепер. Справа в тому, що іноді вибір кодів за класифікатором є досить складною процедурою. Процедура перереєстрації, в загальних рисах, є однаковою для всіх, але деякі її моменти можуть змінюватися в залежності від того, змінює чи КВЕД фізична або юридична особа.

Як правило, нові коди починають діяти відразу ж після того, як ви подали заяву на їх зміну. Зміна виду діяльності ПП, ТОВ або іншого підприємця є набагато простіше і легше, якщо її проводять справжні професіонали. Звертаючись за допомогою в компанію «ОЛСОН КИЇВ», ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте професійне обслуговування.

ЗМІНА КВЕД: ЯК ЗРОБИТИ САМОСТІЙНО?

Щоб ви змогли провести цю процедуру самостійно, вам не тільки знадобиться довідка статистики, а й деякі інші документи, які іноді зібрати і підготувати буває досить важко.

Першим етапом будуть похід в Реєстраційну службу, щоб подати перший пакет документації (заповнену форму №1, довіреність (якщо ви представляєте інтереси керівника компанії), паспорт громадянина України). Якщо ви змінює основний КВЕД, реєстратор зобов'язаний видати безкоштовну Виписку з ЄДР.

Якщо Вам знадобиться довідка з статистики, вам потрібно звернеться до органів статистики. Заповнивши необхідне заяви а також сплативши збори, ви отримаєте необхідну довідку.

ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ

Дані в Реєстраційній службі і в Головному управлінні статистики може надавати як керівник компанії, так і його довірена особа (за наявності довіреності). Якщо ви не подасте всі необхідні документи або вони будуть заповнені невірно, то зміна видів економічної діяльності не проведуть.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.