Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Продаж готових Компаній з ПДВ та Ліцензіями у Києві

від 5000 грн 3 р.д.

Готові фірми з ПДВ у Києві та готові компанії з ліцензіями і дозволами - ми ВСЕ зробимо за Вас!

Досить часто у Клієнта виникає потреба в короткі терміни укласти контракти зі своїми контрагентами і почати роботу, не витрачаючи час на створення нової компанії. У таких випадках оптимальним рішенням буде купити ТОВ з ПДВ Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Суми, Житомир, Вінниця, Черкаси, Одеса  та через 1-3 робочих дні повноцінно здійснювати свою господарську діяльність.

 

Назва Код ЄДРПОУ Дата реєстрації  Дата отримання ПДВ Ціна
1 ТОВ "ІНТЕРТРАНС ГРУПП" ЛЬВІВ  43812223 11.09.2020р. 01.11.2020р. 10000грн.
2 ТОВ "ЛЕМБЕРГ ІНОВЕЙШНЗ" ЛЬВІВ 43812202 11.09.2020р. 01.11.2020р.. 10000грн.
3 ТОВ "АГРО ЗАХІД ПРАЙМ" ТЕРНОПІЛЬ  43852109 02.10.2020р. 01.11.2020р. 9000грн.
4

ТОВ «НАФТОХІМ ГРУП» КИЇВ

42389296 10.08.2018р. 01.09.2018р. 5000грн.
5 ТОВ "ВОЛИНЬ ЕКСПОРТ ЛТД" ЛУЦЬК   15.10.2020р. 01.11.2020р. 9000грн.


Існує думка, що купити фірму з ПДВ - дорожче, ніж її створити. Десь це так, але можна порівняти різницю між купівлею компанії та її створенням: купити чисту фірму можна від 5000 грн., А створити - від 2500 грн. до 3500 грн. Як бачимо, різниця - не така вже суттєва, а терміни покупки компанії  та її створення - говорять самі за себе.

Також, багатьох бентежить, чи зможуть вони купити чисту фірму з ПДВ, без боргів минулих, і зобов'язань, які можуть настати в майбутньому. Але не варто надмірно турбується. Ринок купівлі-продажу компаній вже давно існує і стрімко розвивається, що створило такий продукт, як «пакетне» створення компаній з метою їх безпосереднього продажу. Власники таких компаній систематично створюють ТОВ і, як правило, відповідно до законодавства. Якщо ж Ви хочете купити підприємство з ПДВ і при цьому перевірити його на чистоту, наша компанія може Вам в цьому допомогти.

Перевагою купити готову компанію з ПДВ також є її період існування. Деякі контрагенти сумнівно відносяться до новоствореним компанія, і акуратно підходять до ділових взаємин з такими компаніями. Ми ж можемо запропонувати Вам купити ТОВ з ПДВ з тривалим періодом існування і без будь-яких оборотів, при цьому вся звітність - подається в повному обсязі і своєчасно.

Як і де можна купити фірму з ПДВ?

ЮК «Олсон.» Може запропонувати купити ООО с НДС в Києві (купити ТОВ з ПДВ у Києві), купити ООО с НДС в Київській області, а також по всій Україні. Для того, щоб купити підприємство у Києві або Київській області, Ви можете приїхати до нас в офіс, наші фахівці можуть виїхати в зручне для Вас місце, або ж зробити все дистанційно, скориставшись послугами кур'єра. Якщо ж Ви хочете купити підприємство з ПДВ або продати фірму в інших регіонах, це також не викличе жодних проблем і незручностей: в більшості містах України у нас є представники, які оперативно допоможуть Вам купити чисту фірму з ПДВ або ж її продати; також, весь процес покупки компанії можна здійснити шляхом дистанційної підготовки документів та їх пересилання між покупцем і продавцем.

Чому вигідно скористатися послугами нашої компанії? Всім бажаючим купити ООО с НДС в Києві (купити ТОВ в Києві) або по всій Україні, ми можемо запропонувати тільки актуальні пропозиції, які ми попередньо перевіряємо, позбавляючи покупця від безглуздої перевірки наших пропозицій. Також, ціни на компанії є фіксованими, без будь-яких прихованих платежів. У свою чергу, бажаючим продати фірму (продати ТОВ), ми пропонуємо адекватну ціну за компанію; забезпечуємо швидкий пошук покупця і в подальшому продаж, що пояснюється нашою великою базою Клієнтів і постійно оновлюються запитами купити чисту фірму.

ПРОДАЖ ПІДПРИЄМСТВ З ОБІГОМ (КУПІВЛЯ оборотних ФІРМ)

Коли виникає необхідність купити фірму c оборотами в Києві? Як правило, участь компанії в різних тендерах передбачає наявність певної історії господарської діяльності і відповідно грошових оборотів. Чисті фірми без «досвіду» можуть викликати сумніви в їх здатності виконати ті чи інші тендерні вимоги.

Також, компанії з оборотом беруть для отримання кредиту в банку. Багато банків готові запропонувати компаніям з великими оборотами різні кредитні лінії, овердрафти та інші бонуси, якщо ці компанії з оборотами обслуговувалися або обслуговуються у них.

Часто до нас звертаються Клієнти, що бажають придбати ТОВ з оборотом для підвищення бізнес-іміджу своєї діяльності, показуючи великі грошові потоки придбаної компанії з оборотами.

Купити фірму c оборотами в Києві і по всій Україні можна також легко, як і купити фірму з ПДВ, єдине, що вимагає ретельного увагу, так це належна бухгалтерська або аудиторська перевірка, яка наша компанія може для Вас провести.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Житомир, Харків, Суми, Вінниця, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.