Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Ліквідація ФОП, СПД

5000 грн від 3 міс.

Закиття ФОП (СПД) у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

Ліквідація фізичної особи-підприємця (ФОП) - це припинення комерційної діяльності суб'єкта господарювання з внесенням інформації до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Закриття ФОП без зняття з обліку в фіскальних органах може в подальшому призвести до негативних наслідків, а саме до підприємця, який «ліквідовувався» без зняття з обліку, можуть бути застосовані: податковий арешт, штрафи, пені і т.д.
Тому, приймаючи рішення про ліквідацію ФОП в першу чергу потрібно розуміти з якими процедурами Вам доведеться зіткнутися.
Процедура ліквідації ФОП в Києвіз юридичною компанією "ОЛСОН":
Алгоритм складається з декількох етапів. Першим етапом є подача державному реєстратору реєстраційної заяви на ліквідацію фізичної особи-підприємця. Реєстратор, прийнявши документ від СПД проводить реєстраційна дія «припинення» і в реєстрі з'являється запис про те, що ФОП закритий, але це зовсім не так.
Багато ПП, після подачі документів на ліквідацію до реєстратора, вважають, що ніяких більше дій робити не потрібно, адже в реєстр вже внесено відповідний запис, але при більш детальному вивченні реєстру видно, що підприємець залишається на обліку в органах статистики, податкової та ПФУ ( відділ ЄСВ) і дата зняття з обліку відсутня.
Це означає, що закритий СПД продовжує знаходиться на обліку в фіскальних органах і у нього залишаються колишні обов'язки платника податків по здачі звітності, сплаті податків і внесків.
Для того, щоб повністю закрити ФОП в Харкові, Вам потрібно пройти позапланову ліквідаційну перевірку в органах фіскальної служби, що є другим етапом, а також здати ліквідаційну звітність і провести остаточні розрахунки з бюджетом. Крім цього, якщо у підприємця були наймані працівники, тоді перевірки повинні проводитися в ЦЗ і соц.страхе, без проведення яких підприємцю не вдасться знятися з обліку в ПФУ (відділ ЄСВ).
Контролюючі органи з причини своєї завантаженості часто відкладають проведення ліквідаційної перевірки ФОП і в свою чергу, підприємець забуває повернути документи суворої звітності до податкової, а також закрити комерційні рахунки в банку - тим самим блокуючи можливість знятися з обліку в державних органах.
Третім етапом є «внутрішній обхідний лист», який підписується всіма відділами фіскальної служби і в будь-який момент може просто «загубитися».
Підтвердженням завершення ліквідаційної процедури у ФОП є зняття з обліку в органах фіскальної служби, управління статистики та ПФУ (відділ ЄСВ), дати яких можна побачити в реєстрі.
Підсумок: Ліквідація ФОП складний і заплутаний бюрократичний процес, який вимагає постійної взаємодії з контролюючими органами, що в свою чергу спричиняє великі витрати за часом і фінансів.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.