Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Зміна місцезнаходження ТОВ у Києві

2000 грн 2 р.д.

Зміна місцезнаходження ТОВ у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Для того щоб в Україні ефективно працювала будь-яка компанія, необхідно провести реєстрацію її юридичної адреси. Завдяки йому державні органи, такі як податкова інспекція, фонд страхування або пенсійний фонд, можуть вести з фірмою ділову переписку. Буває таке, що необхідна зміна юридичної адреси Київ. Цю процедуру краще довірити фахівцям.

При необхідності, Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» готова запропонувати вам юридичні адреси для придбання, якщо ви не можете знайти для себе відповідні свмостійно.

ЧОМУ МИ?

Ми можемо показати дійсно ефективний результат, завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері юридичних послуг.
У нас ви знайдете персональний підхід, адже наші співробітники розуміють, що кожен випадок є індивідуальним і, щоб вирішити проблеми, необхідно приймати різні рішення.
Ми пропонуємо багато безкоштовних додаткових послуг (професійна консультація, швидка доставка документів), а ціни на головну роботу - досить демократичні.
Ми досягаємо ефективного результату завдяки тому, що всі відділи юридичної компанії «Олсон» працюють злагоджено і відповідально підходять до замовлень.

ОПИС ПОСЛУГИ - Змінна ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ.

Відомості про те, де розташоване те чи інше підприємство, зберігаються в Єдиному державному реєстрі (ЄДР). Тому, щоб зміна юридичної адреси компанії провести швидко і в повній відповідності з Законодавством України, необхідно спочатку зібрати на загальних зборах її учасників, прийняти рішення шляхом голосування, звернутися в службу реєстрації і подати туди всі необхідні документи.

Внести зміни про те, що відбулася зміна юридичної адреси фірми, може тільки державний реєстратор. Після того, як нові відомості будуть записані, інформація поширюється в державні органи України (Пенсійний фонд, Податкову інспекцію, Фонд соціального страхування і т.д.).

ЯК ЗМІНИТИ ЮРИДИЧНУ АДРЕСУ ТОВ: ДОКЛАДНО ПРО ПОСЛУГУ

Частина перша статті No93 Цивільного Кодексу України описано визначення юридичної адреси. Це місцезнаходження юридичної особи, звідки воно веде свою щоденну підприємницьку діяльність і управління. Там же знаходиться і головний офіс компанії. Зазвичай за цією адресою можна знайти керівництво юридичної особи, там же здійснюється облік і оформляється звітність компанії.

Коли підприємство має потребу в тому, щоб провести зміну юридичної адреси ооо, вам потрібно враховувати той факт, що така зміна потягне за собою необхідність у змінах статутний документації, оформленні нових свідоцтв, дозволів і ліцензій.

Спочатку для зміни юр адреси, компанія повинна зібрати всіх своїх учасників. Вони голосують за прийняття цього рішення. . Якщо воно було прийнято, то збираються документи і подаються до відділу реєстраційної служби. Оновивши дані, реєстратор поширює їх в органи і фонди. Деякі документи (наприклад, виписка), вимагають заміни.

Зміна юридичної адреси ТОВ Київ проходить в повній відповідності до Законодавства України, а саме:

 • Цивільним та Господарським Кодексом.
 • Податковим Кодексом.
 • Законом України «Про господарські товариства».
 • Законом України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців».

ЯК ЗМІНИТИ ЮРИДИЧНА АДРЕСА ТОВ САМОСТІЙНО?

 • Перш за все потрібно зібрати учасників компанії і зібрати всю ту документацію, яка потрібна для проведення процедури зміни юр адреси.
 • Сплатіть всі державні мита і тільки потім подавайте документи реєстратору.
 • Отримайте в ЄДР нову виписку з оновленими відомостями про юридичну адресу підприємства.
 • Повідомте державні органи про те, що ви змінили свою адресу.
 • Повідомте податкову службу, пенсійний фонд, управління статистики.
 • Переоформлюєте банківську документацію.
 • Створіть нову печатку (при необхідності).

ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ ЗМІНИ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ

Зазвичай, щоб поміняти юридичну адресу, не потрібно витрачати багато часу і сил на цей процес. Але і тут можуть бути свої винятки з правил. Наприклад, якщо підприємство не просто переїжджає в інший район, а взагалі змінює місто.

Зверніть увагу, що часто державні реєстратори відсилають за новим юридичною адресою запити-листи для компанії, щоб ви могли підтвердити своє місцезнаходження.

Порядок зміни юридичної адреси організації є нескладним, якщо ви точно знаєте, як його проводити. Рекомендуємо вам звернутися за допомогою в нашу компанію, щоб в майбутньому не мати справу з проблемами.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Житомир, Харків, Суми, Вінниця, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.