Укр Рус

Напишіть нам!

Замовити послугу

+38 068 828 09 79 +38 098 498 55 88
olsonkyiv@gmail.com
м. Київ, Україна
вул: Золотоустівська 24

Реєстрація Фінансової компанії у Києві

від 15 000 грн 20 р.д.

Реєстрація фінансової компанії у Києві і по всій Україні з Компанією Олсон!

Послуга доступна в наступних містах Київської області: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль, Вишгород, Переяслав-Хмельницький, Бородянка, Васильків, Макарів, Обухів, Фастів, Яготин, Сквира, Миронівка, Кагарлик, Славутич, Буча, Баришівка, Рокитне, Ставище, Богуслав.

Реєстрація фінансової компанії - це складний процес, що включає в себе кілька етапів. Для того, щоб реєстрація фінансової установи пройшла максимально успішно, вам потрібно уважно ознайомитися з законодавчою базою, що стосується цього питання, адже фінкомпанії значно відрізняються від звичайних господарських установ.
Основною відмінністю є те, що реєстрація фінансових компаній, як і їх подальша робота, знаходяться під ретельним контролем держави. Адже фінансові операції, з яких складається їх сфера діяльності, можуть стати інструментом різних махінацій і маніпуляцій, і уряд намагається припинити їх виникнення вже на початкових етапах.Перед тим як створити фінансову компанію, вам потрібно задуматися про те, які саме послуги вона буде надавати. Деякі з них не потребують ліцензування, але не забудьте, що їх перелік повинен бути зазначений у статуті підприємства. Такими послугами, наприклад, є видача позик, надання кредитів з власних грошових ресурсів, залучення фінансових активів від юридичних осіб, факторинг і поручительство.

Але врахуйте, що страхування, кредитування за рахунок залучених коштів, пенсійне забезпечення, обмін валют, кліринг, залучення грошових коштів від фізичних осіб та надання фінансів для депозитів вимагають обов'язкового ліцензування.

Для того, щоб відкрити фінансову компанію, вам необхідно буде пройти кілька обов'язкових етапів, таких як реєстрація установи як юридичної особи, постановка його на облік в реєстр фінансових установ Нацкомфінпослуг і, при необхідності, отримання необхідної ліцензії для деяких
видів діяльності.

Врахуйте, що для того, щоб компанія почала вважатися фінансовою і потрапила в реєстр, вона повинна бути створена, базуючись на вимогах законодавчих актів. У число таких вимог входить:

Наявність нежитлового приміщення та необхідного обладнання;
Статутний капітал, обсяг якого достатній для здійснення обраного вами виду діяльності (для банків він складає мінімум 120 млн гривень, дляломбарда - 200 тисяч гривень);
Кваліфікований персонал. Врахуйте, що особливо жорсткі вимоги виставляються до керуючого, головному бухгалтеру та людині, відповідальну за аудит;
Наявність прикладів необхідної документації та системи бухгалтерського обліку.
Процес під назвою «реєстрація фінансової компанії», ціна реалізації якого може бути виражена в численних годиннику, витрачених на вивчення законодавства, контакти з державними структурами та складання пакетів документів, можна полегшити в рази, звернувшись за допомогою до фахівців. Юридична компанія

Юридична компанія "ОЛСОН" надає свої послуги в цій сфері. Правознавці, що працюють в ній, спеціалізуються на питаннях корпоративного права, тому процес офіційного оформлення вашої фірми пройде настільки швидко і якісно, наскільки це є можливим.

Питання, які Часто Задають

• В яких містах ми надаємо послугу?

Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Самбір, Стрий, Золочів, Миколаїв, Трускавець, Яворів, Ковель, Калуш та інші.